UWAGA

MOGĄ POJAWIĆ SIĘ CHWILOWE PROBLEMY Z DZIAŁANIEM NASZEJ STRONY. JESTEŚMY W TRAKCIE WPROWADZANIA ZMIAN. BARDZO PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA.

Przedszkole mieści się w parterowym budynku wybudowanym w 2002 roku, przy spokojnej ulicy na Podolanach.

O NAS

Przedszkole nr 142 mieściło się najpierw w zaadoptowanych dwóch mieszkaniach w bloku przy ul. Szarych Szeregów 23. Było to przedszkole dwu-oddziałowe, przeznaczone dla dzieci od 3 do 5 lat. Dzieci 6-letnie dowożono autobusem do Strzeszyna.
12 października 1987r. przedszkole przeniesiono do wynajętego od kombinatu budowlanego PeKaBexu budynku biurowego przy ul. Szarych Szeregów 26.
W maju 2002r. oddano do użytku nowo wybudowane przedszkole przy ul. Marcina Rożka 9, a uroczyste jego otwarcie nastąpiło w nowym roku szkolnym we wrześniu 2002r
Przedszkole posiadało 125 miejsc dla 5 oddziałów. Ze względu na duże zapotrzebowanie i zainteresowanie rodziców naszą placówką zwiększono ilość miejsc o 25. Od września 2003r. powstał dodatkowy oddział w Sali rytmicznej. Nie zaspakaja to jednak potrzeb powiększającej się dzielnic
GRUPA 1 Biedronki
GRUPA 4 Ważki