Grupa IV
DARY FROEBLA PDF Drukuj Email
Środa, 16 Grudzień 2020 16:52

Dzieci uwielbiają układać kompozycje z klocków freblowskich i mają poczucie sukcesu, kiedy oglądają swoje obrazy. Mamy taki zwyczaj, że po wykonaniu zadania podziwiamy prace swoich kolegów i koleżanek, doceniając ich talent. Manipulowanie takimi klockami rozwija wyobraźnię, pozwala poznawać nowe kształty i niewątpliwie doskonali koordynację wzrokowo - ruchową. Wspólnie z Pszczółkami świetnie bawiliśmy się!

 
 
 
 

 
EKOCHOINKA PDF Drukuj Email
Środa, 16 Grudzień 2020 16:42

 Z przyjemnością informujemy, że Zuzia i Marysia wykonały choinki, które zostały wysłane na konkurs plastyczny zatytułowany EKOCHOINKA. Organizatorom konkursu leży na sercu dobro naszej planety i dlatego propagują ekologiczne rozwiązania. Gratulujemy pomysłowości i dziękujemy rodzicom za twórcze inspiracje.

 

Do naszych artystek dołączyła jeszcze Iga. Brawo!

 

 
MIKOŁAJKOWE INSPIRACJE PDF Drukuj Email
Sobota, 12 Grudzień 2020 07:31

Mikołaj to bardzo wyczekiwana postać, którą dzieci postanowiły zilustrować. W tym celu samodzielnie wycięły elementy i skomponowały sylwetkę. Następnego dnia Bieg Mikołajkowy zainspirował wszystkich do zaprojektowania i wykonania medalu, który był nagrodą za sportowy wysiłek.
Zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych.

 

 


 


 
MIKOŁAJKI PDF Drukuj Email
Piątek, 11 Grudzień 2020 17:30

Mikołajki to dzień szczególnie lubiany przez dzieci. Nie tylko ze względu na czekające w butach słodkości, ale i niespodzianki pojawiające się na każdym kroku. Tym razem przedszkolaki w czerwonych czapeczkach brały udział w Biegu Mikołajkowym, torze przeszkód i poszukiwaniach czapki Świętego Mikołaja. Obejrzały prezentację multimedialną o ciekawostkach mikołajkowych, bawiły się chustą animacyjną, a wszystkiemu towarzyszyły tańce i śpiewy. 

 
 
 
 
 
 
 

 
MALI ARTYŚCI PDF Drukuj Email
Niedziela, 06 Grudzień 2020 06:40

Dzieci bardzo chętnie wykonują prace plastyczne, które pozwalają na wyrażanie własnej ekspresji, rozwijanie wyobraźni i kształtowanie wrażliwości artystycznej. Dlatego warto zaprezentować wytwory pracy małych artystów, którzy zilustrowali sylwetkę PLUSZOWEGO MISIA.
Cieszymy się, że jesteście aktywni i chętnie wykonujecie zaproponowane zadania. Zapewniam Was, że w przedszkolu zorganizujemy wystawę fotograficzną!
     Dziękujemy Zuzi za wykonanie konkursowego projektu pod hasłem KALENDARZ ADWENTOWY.

 

 
 
 
 


 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 8

design:w3a.pl