Grupa III
Dary Froebla PDF Drukuj Email
Sobota, 26 Październik 2019 17:46

Manipulowanie klockami Froebla zawsze sprawia dzieciom dużo radości. To dzięki nim rozwijają kompetencję matematyczne i logiczne myślenie. Dzisiaj zadaniem dodatkowym było wykonanie korali Pani Jesieni, wymagało to skupienia i dużej cierpliwości. Jak widać Pszczółki dobrze poradziły sobie z tym zadaniem. Brawo!

 

 
 
 
 

 


 
Zabawy logopedyczne PDF Drukuj Email
Sobota, 26 Październik 2019 17:20

Dzieci bardzo chętnie biorą udział w zabawach logopedycznych, dzięki którym rozwijają narządy mowy. Doskonalą również ćwiczenia oddechowe i artykulacyjne, wykorzystując słomki i kawałki papieru.

 

 
 

 

 
Mój medal PDF Drukuj Email
Sobota, 26 Październik 2019 17:09

Zakończyliśmy rodzinną akcję pod tytułem MÓJ MEDAL. Serdecznie dziękujemy za aktywny udział i zapraszamy do kolejnych aktywności. Wszyscy jesteście zwycięzcami! Mamy nadzieję, że drobny upominek w formie piankowej piłki, doceni wasz trud i zaangażowanie.

 

 
 


 


 
Jesienny koncert PDF Drukuj Email
Sobota, 26 Październik 2019 16:54

Jesień kojarzy nam się z szarugą i deszczową pogodą. Tymczasem koncert zatytułowany KOLOROWE LISTKI przekonał nas, że jesienna aura może nas oczarować swoim kolorytem. Dzieci podczas spotkania słuchały klimatycznych piosenek, poznawały nazwy niektórych instrumentów, opisywały dary sezonowe i grały na kreatywnych instrumentach. To była naprawdę muzyczna uczta!

 

 
 

 

 
Moja zabawka PDF Drukuj Email
Sobota, 26 Październik 2019 15:57

Kiedy dzieci otrzymały w prezencie żółwika, to bardzo ucieszyły się i chętnie zabrały do domu. Nie wiedziały wtedy, że wzięły udział w eksperymencie, który ma zweryfikować postawę wobec tego co mam, co posiadam. Współczesne dzieci mają wszystko, co tylko zapragną. Czasami nie doceniają tego, sprawiając wrażenie, jakby wszystko im się należało. Dlatego staramy się podejmować takie tematy, zachęcając do poszanowania swojej i cudzej własności.

 


 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 12

design:w3a.pl