Nasze przedszkole rozbrzmiewa muzyką. Śpiewanie piosenek z przedszkolnego repertuaru, aktywne słuchanie muzyki, zabawy rytmiczne z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych i przedmiotów akustycznych, sprzyjają rozwijaniu zainteresowań muzycznych naszych wychowanków. Tym razem przedszkolaki z wszystkich grup gościły w auli szkolnej. „Wiosenny koncert” miał na celu ukazanie dzieciom piękna i różnorodności muzyki oraz poznanie różnych instrumentów. Dzięki ciekawym opowieściom, prezentacjom i wspólnej zabawie dzieci mogły brać aktywny udział w zabawach rytmicznych. Przedszkolaki żywo reagowały na dźwięki muzyki oraz ilustrowały piosenki. Wiosenny koncert  sprawił, że przedszkolaki będą długo pamiętać wizytę w świecie muzyki.