Dzień dobry,
tu Syty POZnan – największa zbiórka żywności w placówkach edukacyjnych na terenie Poznania. Zapraszamy do akcji przedszkola, szkoły podstawowe
i średnie!
Zbiórka jest organizowana w placówkach edukacyjnych na terenie naszego miasta. Trwa od października 2023 roku do czerwca 2024 roku. Zebrane produkty przekazane zostaną do organizacji charytatywnych, min. Zupa na Głównym, Jadłodajni Sióstr Elżbietanek, Pogotowie Społeczne. W każdej z placówek zbiórka trwa 1 MIESIĄC, raz w roku szkolnym, w wybranym miesiącu. Harmonogram zbiórek skonstruowany jest tak, aby organizacje pomocowe miały możliwie stałą dostawę jedzenia dla potrzebujących. Każda placówka biorąca udział w akcji otrzyma certyfikat uczestnictwa. Akcja objęta jest patronatem Miasta Poznania i Honorowym patronatem Prezydenta Poznania – Jacka Jaśkowiaka. Aby dołączyć do akcji wystarczy wejść na stronę www.sytypoznan.pl, kliknąć: dołącz do akcji, następnie wpisać dane placówki, koordynatora i podać miesiąc,  w którym odbywa się zbiórka. Przed rozpoczęciem zbiórki koordynator ze strony organizacji dostarczy plakaty. Po zakończeniu zbiórki produkty zostaną odebrane z placówki.
W załączniku przesyłamy dodatkowo plakat, listę produktów. W razie pytań – zapraszamy do kontaktu!
Zespół Syty_POZnan

Nasze przedszkole przyłącza się do akcji Syty POZnan. Zachęcamy Państwa do przyniesienia do przedszkola produktów o długim terminie przydatności do spożycia. W holu znajduje się karton w którym można złożyć przyniesione produkty.