Informacje Rady Rodziców
Bal Rodziców PDF Drukuj Email
Wtorek, 17 Styczeń 2017 10:31

Historyczny, bo pierwszy bal karnawałowy w Przedszkolu nr 142 – odbył się!

Karnawał w tym roku rodzice rozpoczęli z przytupem. A raczej – trochę z poślizgiem. Powodem była przede wszystkim zimowa aura, która wreszcie zawitała do Poznania, ale również dość śliska powierzchnia taneczna, więc mocno skomplikowane układy choreograficzne raczej nie wchodziły w grę. Tak rozpoczął się bal rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 142. W restauracji „Pod Sosenką”, w mroźną styczniową noc bawiło się ponad 50 osób. Okazało się, że przy muzyce tanecznej z lat 60-90-tych można spędzić miły wieczór, a parkiet praktycznie nigdy nie będzie pusty. To była klasyka balów – od walca angielskiego, poprzez sambę disco i jive, aż do najpopularniejszego tzw. tańca użytkowego. Ale największą pochwałę od DJ-ja dostali rodzice, którzy odważyli się podjąć wyzwanie zatańczenia walca wiedeńskiego – na parkiecie wirowało ponad 10 par. Furorę wśród uczestników wywołało przedstawienie teatralne „O dziewczynce z niebieskim balonikiem”, w którym udział wzięli wszyscy obecni. Zaangażowanie i wejście w rolę niektórych z aktorów przerosło oczekiwania Reżysera i Inspicjenta. Całość dopełniało świetne jedzenie serwowane w restauracji i miła, rodzinna atmosfera.

Dzięki Państwa obecności i zaangażowaniu w imprezę oraz dzięki hojności sponsorów udało się zrealizować nasz główny cel – w czasie czerwcowego festynu rodzinnego odbędą się warsztaty ginących zawodów! Na warsztaty przekazujemy kwotę 1433 zł.
Również z całego serca dziękujemy firmom, które zaangażowały się w organizację balu lub ufundowały fanty, a w szczególności – rodzicom „Mrówek”:

Państwu Magdzie i Piotrowi Szymańskim
Pani Agnieszce Hańczak
Pani Agnieszce Juśkowiak
Pani Swietłanie Brudz
Pani Magdalenie Pieniak

Bal charytatywny PDF Drukuj Email
Wtorek, 13 Grudzień 2016 14:02

Zapraszamy do udziału w Charytatywnym Balu Karnawałowym

Podziękowania PDF Drukuj Email
Niedziela, 31 Maj 2015 12:32

Przedszkola Nr 142 w Poznaniu

Składa serdeczne podziękowania Wszystkim Rodzicom,
którzy poświęcili swój czas i włożyli wiele wysiłku w przygotowanie
II Festynu Rodzinnego.

Dziękujemy za wsparcie finansowe i rzeczowe
oraz stworzenie atmosfery życzliwości i dobrej zabawy.

,,POMAGAĆ, KOMU MOŻEMY – TO NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ.
KORZYSTAĆ Z POMOCY WSZYSTKICH – TO NASZA NADZIEJA”
                                                                         George Vann