AKTUALNOŚCI - ZOBACZ TAKŻE CO DZIEJE SIĘ W GRUPACH
Życzenia PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 06 Kwiecień 2020 15:18

Szanowni Rodzice,

Niech ten nadchodzący, świąteczny czas, napełni Wszystkich Państwa spokojem ducha, da siłę na  pokonywanie trudności dnia codziennego i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.
Pogodnych, pełnych nadziei, wiary i miłości świąt Wielkiej Nocy.

życzą
dyrektor oraz pracownicy Przedszkolna nr 142

Porady z PP-P PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 06 Kwiecień 2020 14:31

Materiały dla Rodziców i Dzieci z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Poznaniu:

List do rodziców

Koronawirus a dzieci. Jak o tym rozmawiać?
Bajka terapeutyczna
Bajka o złym królu
Eksperyment w fiołkowych rękawiczkach

Zajęcia z religii PDF Drukuj Email
Czwartek, 02 Kwiecień 2020 22:15

ZAJĘCIA Z RELIGII

Zapraszamy na stronę: https://www.facebook.com/Ul-Anielska-142-113329836982021/

na której pani Tamara Matuszyk będzie przekazywać dzieciom i Państwu propozycje

zajęć i treści katechetycznych.

Płatności za marzec PDF Drukuj Email
Środa, 01 Kwiecień 2020 08:44

Szanowni Rodzice,

w programie iPrzedszkole dn. 1 kwietnia 2020r. zostały upublicznione na kontach indywidualnych każdego dziecka kwoty za pobyt i żywienie dzieci w przedszkolu za czas od 2 do 10 marca.
Proszę o terminową wpłatę wskazanych kwot  do dnia 10 kwietnia.

Dyrektor Przedszkola

Praca zdalna nauczycieli PDF Drukuj Email
Piątek, 27 Marzec 2020 19:16

PRACA ZDALNA NAUCZYCIELI

Szanowni Rodzice,
w związku z wejściem w życie rozporządzenia MEN z 20 marca br. dot. organizacji pracy jednostek systemu oświaty w tym bardzo trudnym obecnie czasie, chciałabym poinformować, że nauczycielki z naszego przedszkola będą do Państwa przesyłać codziennie drogą mailową materiały dydaktyczne i wychowawcze do wykorzystania w pracy z dziećmi.
Częstotliwość tego kontaktu wynika z zawodowego obowiązku. Państwo sami zdecydujecie, w jakim zakresie skorzystacie z tych propozycji. Będzie nam miło, jeżeli pomożemy Państwu w ten sposób zaopiekować się dziećmi. Mamy także nadzieję, że nasi przedszkolacy będą zadowoleni z propozycji nauczycieli.

Na naszej stronie internetowej, w zakładce Program będziemy też umieszczać materiały od logopedy i psychologa. Zachęcam do zapoznania się.

Razem ze wszystkimi pracownikami przedszkola pozdrawiam Państwa i Dzieci bardzo serdecznie i życzę zdrowia.

Dyrektor przedszkola

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>