Grupa VI
ŁOWICKIE WYCINANKI PDF Drukuj Email
Niedziela, 01 Marzec 2020 15:28

 

Podczas kolejnego koncertu z cyklu „Kolorowe Nutki” poznaliśmy tańce ludowe min.oberka, piękne łowickie stroje oraz zwyczaj robienia gaików. Tancerzom towarzyszył akordeonista i skrzypaczka. Muzyka ludowa jest bardzo skoczna i energetyczna. Było kolorowo i wesoło!

 

 
 
 
 
 
 

 

 


 

 
SZKÓŁKA ZĘBOWA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 24 Luty 2020 19:16

 

Dzięki warsztatom SZKÓŁKA ZĘBOWA, w których wzięliśmy udział 20 lutego 2020, jesteśmy teraz ekspertami od prawidłowej higieny jamy ustnej. Poprowadziła je p.higienistka stomatologiczna. To były bardzo ciekawe i praktyczne warsztaty. „Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć!”

 

 
 
 
 
 
 
 

 


 

 
Teatrzyk kamishibai PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 17 Luty 2020 20:21

 

W poniedziałek 17 lutego 2020 odwiedziła nas p.Jadwiga z grupy I ,,Biedronki". Mogliśmy obejrzeć kolejny teatrzyk kamishibai ,,Brat i siostra" na podstawie baśni braci Grimm. Jak zwykle przykuł on naszą ogromną uwagę. Serdecznie dziękujemy!

 

 

 

 

 


 

 
Walentynki PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 17 Luty 2020 20:16

 

W piątek 14 lutego z okazji Walentynek przypomnieliśmy sobie historię tego święta. Dzieci z zaangażowaniem łączyły w pary połówki serc, na których były działania matematyczne oraz ich wyniki. Przedszkolaki wykonały i ozdobiły naszyjnik z sercem. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że Walentynki to święto nie tylko zakochanych, ale również tych których lubimy i darzymy sympatią.

 

 


 

 


 

 
Bal karnawałowy PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 17 Luty 2020 20:04

 

Bal karnawałowy już za nami... Nie mogło na nim zabraknąć bohaterów z naszych ulubionych bajek, policjantów, księżniczek, kotów, wróżek, baletnic, piratów... Każdy z nas, mógł choć przez krótki czas stać się zupełnie kimś innym. To był naprawdę wesoły BAL !

 

 
 


 

 


 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 10

design:w3a.pl