Grupa VI
Warsztaty mydełkowe PDF Drukuj Email
Wtorek, 17 Grudzień 2019 23:11

 

2 grudnia poznaliśmy sekrety produkcji pachnących, ekologicznych mydełek. Pod okiem p. Pauliny stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju świąteczne mydełka. W ich wnętrzu znalazł się Pan Ciasteczko, który pozostanie nam na pamiątkę, kiedy zostaną już zużyte. To były bardzo interesujące i pachnące warsztaty.

 

 

 


 

 
SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE PDF Drukuj Email
Sobota, 14 Grudzień 2019 23:03

 

12 grudnia 2019 odbyło się nasze grupowe SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE. Dzieci bardzo ładnie zaprezentowały Rodzicom kilka pastorałek i piosenek o tematyce świąteczne. Następnie, przy dźwiękach kolęd, zajęliśmy się wykonywaniem lampionów, świątecznych kartek i karnecików prezentowych. Powstały naprawdę piękne ozdoby! Wszyscy uczestnicy spotkania wykazali się dużą kreatywnością,zaangażowaniem, a przy okazji,ujawnili swoje ukryte talenty. Dziękujemy!

 


 

 


 

 
Warsztaty taneczne PDF Drukuj Email
Sobota, 14 Grudzień 2019 22:53

 

W poniedziałek 9 grudnia wzięliśmy udział w WARSZTATACH TANECZNYCH,które poprowadziła profesjonalistka, p. Roma Jakubowska.Dzieci poznały kilka nowych układów choreograficznych, rozwijały swoje umiejętności taneczne i bardzo dobrze się bawiły wspólnie z V grupą. 

 

 

 

 


 

 
Projekt ,,DOBRA ATMOSFERA" PDF Drukuj Email
Sobota, 14 Grudzień 2019 22:45

 

26 listopada 2019 w ramach realizacji PROJEKTU ,,DOBRA ATMOSFERA", odbyło się spotkanie z seniorami pod hasłem ,,Od doniczki do kaktusa". Podczas prezentacji multimedialnej, uczestnicy zapoznali się ze znaczeniem roślin doniczkowych dla naszego zdrowia i życia. W części praktycznej warsztatów, poznali technikę decoupage, którą wykorzystaliśmy do ozdobienia glinianych doniczek.Posłużą one z pewnością do  wystroju mieszkań uczestników i co najważniejsze posadzenia ulubionych roślin.To one, będą oczyszczały powietrze z toksyn i szkodliwych substancji w najbliższym otoczeniu.

 
 
 

 

 


 

 
Mikołajki PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 09 Grudzień 2019 21:36

 

W piątek 6 grudnia w naszej sali spotkało się wielu Mikołajów. Było czerwono od ich czapek i bardzo wesoło! Wzięliśmy udział w MIKOŁAJKOWYM BIEGU, tym razem z przeszkodami. Oczywiście nie mogło zabraknąć też upominków od prawdziwego Mikołaja, który niepostrzeżenie pozostawił je w naszej sali. Dziękujemy!
 
 
 
 
 
 
 

 

 


 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 10

design:w3a.pl