Grupa V
KWIATY W NASZEJ SALI PDF Drukuj Email
Sobota, 14 Listopad 2020 16:11

Jesteśmy dumni z naszych kwiatów w sali, bo kiedy przyroda jesienią usypia, u nas kwiaty pięknie kwitną. Codzienna pielęgnacja i dbanie o kwiatki opłaciły się nam.  Dzieci przypomniały sobie, że w zeszłym roku Jędrek przyniósł do grupy małą (10 cm) gwiazdę betlejemską. Obecnie mamy piękną, dużą w dodatku dwu kolorową roślinę. Ładnie kwitnie grudnik i fiołki afrykańskie (sępolia). Proszę zobaczyć.

PLASTUŚ PDF Drukuj Email
Sobota, 14 Listopad 2020 15:46

Codziennie po obiedzie czytamy różne książki, opowiadania. Ostatnio poznajemy przygody Plastusia z książki M. Kownackiej „Plastusiowy pamiętnik”. Dzieci zainspirowane jego przygodami zaczęły w czasie zabaw swobodnych lepić postać Plastusia. A oto ich dzieła.

WARSZTATY TANECZNE PDF Drukuj Email
Piątek, 13 Listopad 2020 17:23

Dzieci aktywnie uczestniczyły w warsztatach tanecznych (online) zatytułowanych MORSKIE OPOWIEŚCI. Pani ROMA okrzykiem: Ahoj przygodo!, zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Każdy starał się odgrywać rolę kapitana, pirata, czy marynarza i tanecznym krokiem mógł przemierzać morskie głębiny.

Zajęcia niesamowicie rozbawiły dzieciaki, pozwoliły na wyrażanie własnej ekspresji i wpłynęły pozytywnie na rozładowanie emocji.

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI PDF Drukuj Email
Środa, 11 Listopad 2020 06:53

Z okazji Święta Niepodległości „Pszczółki” oglądały prezentację multimedialną „Kto ty jesteś? Polak mały”, przyglądały się reprodukcjom obrazów o tematyce wojskowej i odśpiewały hymn razem z „Ważkami” i „Mrówkami”

PRACA PLASTYCZNA - GODŁO PDF Drukuj Email