Grupa IV
MIŁOŚNICY PRZYRODY PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 26 Październik 2020 19:48

Dzieci codziennie przebywają w ogrodzie przedszkolnym i dostrzegają zmiany zachodzące w przyrodzie. Kolorowe liście zapraszają do jesiennej zabawy, a sezonowe skarby wzbogacają wiedzę przyrodniczą dziecka. To świetna okazja do podejmowania rozmów na temat bogactwa natury i szacunku wobec środowiska naturalnego.

 

 
 
 
 
 

 

 
WESOŁA NUTKA PDF Drukuj Email
Piątek, 23 Październik 2020 18:56

W naszej grupie zorganizowaliśmy Przegląd Piosenki Dziecięcej zatytułowany WESOŁA NUTKA. Dzieci zaprezentowały swoje uzdolnienia artystyczne, śpiewając wybrane przez siebie piosenki. Panowała radosna atmosfera, dzięki której Ważki mogły wyrazić własną ekspresję ruchowo-muzyczną. Wszystkim dzieciom gratulujemy odwagi i talentu.
Dziękujemy zaangażowanym rodzicom za współpracę.

 

 
 
 
 
 

 

 
ZABAWY MATEMATYCZNE PDF Drukuj Email
Wtorek, 20 Październik 2020 16:21

Dzieci bardzo lubią zabawy matematyczne i manipulacyjne, dzięki którym podnoszą kompetencje umysłowe i rozwijają sprawności manualne. Do tych działań często wykorzystujemy kolorowe guziki, z których na zakończenie zajęć, każdy może tworzyć dowolne kompozycje.
Taka mała rzecz, a cieszy!

 

 
 

 

 
JESIENNE DRZEWO PDF Drukuj Email
Piątek, 16 Październik 2020 18:35

Jesień to wielobarwna pora roku, która pozwala dostrzegać bogactwo natury. Dzieci przebywając w ogrodzie przedszkolnym mają taką okazję i codziennie obserwują zmiany zachodzące w naturze. Takie doświadczenia inspirują do tworzenia prac plastycznych i dlatego tym razem Ważki wykonały jesienne drzewo, wykorzystując naturalne liście.

 


 


 
PAJĘCZYNA PDF Drukuj Email
Środa, 07 Październik 2020 17:56

Dzieci uwielbiają poznawać ciekawostki przyrodnicze... tym razem zadały pytanie: Co to jest babie lato? I tutaj padały różne odpowiedzi, jednak filmik edukacyjny rozwiał wszystkie wątpliwości. Po obejrzeniu krótkiego filmiku, wykonaliśmy pajęczynę i w ten sposób stworzyliśmy kreatywny obraz. To kolejna aktywność, która rozwija ekspresję twórczą dziecka.

 
 
 

 


 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 8

design:w3a.pl