Grupa III
Spotkanie z rodzicami PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 16 Grudzień 2019 20:15

W tym roku na spotkaniu świątecznym z rodzicami zaprezentowaliśmy Jasełka. To pierwsze przedstawienie w wykonaniu Pszczółek. Nastrojowe pastorałki i tradycyjne kolędy, wprowadziły nas w uroczysty, świąteczny nastrój. Po części artystycznej wspólnie wykonaliśmy łańcuch ekologiczny, którym została ozdobiona choinka. Zapalone świeczki, dekoracje i zapach pierników wprowadził wszystkich w klimatyczny świat Bożego Narodzenia.

 

 
 
 
 

 

 
Świąteczne przygotowania PDF Drukuj Email
Piątek, 13 Grudzień 2019 21:55
Grudzień jest miesiącem bardzo pracowitym, wszyscy przygotowują się do nadchodzących świąt. W przedszkolu zapoznajemy dzieci z tradycjami
i zwyczajami bożonarodzeniowymi. Dlatego wspólnie układamy zabawki na półkach, ubieramy choinkę, dekorujemy salę, przygotowujemy stroje i rekwizyty do Jasełek oraz wykonujemy upominek dla rodziców.
 
 
 

 
 
Warsztaty taneczne PDF Drukuj Email
Wtorek, 10 Grudzień 2019 18:08

Dzieci uczestniczyły w warsztatach tanecznych i rozwijały poczucie rytmu oraz ekspresję ruchową. Zajęcia prowadziła profesjonalna instruktorka ze Studia Tańca Romy Jakubowskiej. Roztańczone czterolatki emanowały radością, jak widać na załączonym obrazku.

 

 
 
 
 

 

 
Konkurs plastyczny PDF Drukuj Email
Wtorek, 10 Grudzień 2019 17:48

Pracowite Pszczółki wzięły udział w konkursie plastycznym pt. MOJA KARTKA BOŻONARODZENIOWA, zorganizowanym przez pracowników Domu Kultury Jagiellonka.Dzieci wykonały projekty kartek świątecznych i zostały zaproszone na wernisaż. Nasza absolwentka Julka aktywnie włączyła się do akcji i pomagała nam zaprojektować prace zbiorowe. Jesteśmy bardzo dumni z naszych wychowanków i wszystkim gratulujemy kreatywności. W sposób szczególny chcemy docenić Zuzię, która otrzymała wyróżnienie. Warto odkrywać i promować młode talenty!

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Mikołajki w przedszkolu PDF Drukuj Email
Piątek, 06 Grudzień 2019 19:42

To był dzień pełen atrakcji. Dzieci czyściły buty, wzięły udział w biegu przełajowym w ogrodzie wspólnie z Żabkami oraz oczekiwały na przybycie Świętego Mikołaja. Z euforią opowiadały o wizycie gościa z białą brodą w domach rodzinnych. Nastroje były zróżnicowane, od radości, podekscytowania, po niepokój. Jednak kiedy wszyscy zobaczyli słodką niespodziankę, to niewątpliwie na wszystkich twarzach zagościł uśmiech.

 

 

 
 
 
 

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 12

design:w3a.pl