Grupa III
Zabawy logopedyczne PDF Drukuj Email
Sobota, 26 Październik 2019 17:20

Dzieci bardzo chętnie biorą udział w zabawach logopedycznych, dzięki którym rozwijają narządy mowy. Doskonalą również ćwiczenia oddechowe i artykulacyjne, wykorzystując słomki i kawałki papieru.

 

 
 

 

 
Mój medal PDF Drukuj Email
Sobota, 26 Październik 2019 17:09

Zakończyliśmy rodzinną akcję pod tytułem MÓJ MEDAL. Serdecznie dziękujemy za aktywny udział i zapraszamy do kolejnych aktywności. Wszyscy jesteście zwycięzcami! Mamy nadzieję, że drobny upominek w formie piankowej piłki, doceni wasz trud i zaangażowanie.

 

 
 


 


 
Jesienny koncert PDF Drukuj Email
Sobota, 26 Październik 2019 16:54

Jesień kojarzy nam się z szarugą i deszczową pogodą. Tymczasem koncert zatytułowany KOLOROWE LISTKI przekonał nas, że jesienna aura może nas oczarować swoim kolorytem. Dzieci podczas spotkania słuchały klimatycznych piosenek, poznawały nazwy niektórych instrumentów, opisywały dary sezonowe i grały na kreatywnych instrumentach. To była naprawdę muzyczna uczta!

 

 
 

 

 
Moja zabawka PDF Drukuj Email
Sobota, 26 Październik 2019 15:57

Kiedy dzieci otrzymały w prezencie żółwika, to bardzo ucieszyły się i chętnie zabrały do domu. Nie wiedziały wtedy, że wzięły udział w eksperymencie, który ma zweryfikować postawę wobec tego co mam, co posiadam. Współczesne dzieci mają wszystko, co tylko zapragną. Czasami nie doceniają tego, sprawiając wrażenie, jakby wszystko im się należało. Dlatego staramy się podejmować takie tematy, zachęcając do poszanowania swojej i cudzej własności.

 


 

 
Spotkanie z seniorami PDF Drukuj Email
Czwartek, 17 Październik 2019 18:21

DOBRA ATMOSFERA to projekt promujący integrację międzypokoleniową połączoną z aspektem ekologicznym. Dlatego zorganizowaliśmy spotkanie pod hasłem Światło-kolor, prezentując ekologiczne sposoby doświetlania domów. Uczestnicy mogli odkrywać źródła światła, oglądać fragment iluminacji świetlnej na dużym ekranie i wspólnie wykonać szklany lampion. Jednak największe zainteresowanie wywołały zabawy z latarkami- dziadkowie z dziećmi montowali części składowe, opisywali źródło światła i tworzyli ciekawe kształty na suficie. Panowała dobra, rodzinna atmosfera, a aktywnie spędzony czas sprawił uczestnikom ogromną radość i zachęcił do kolejnych działań.

 

 
 
 
 

 


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 6

design:w3a.pl