Grupa III
Spotkanie z seniorami PDF Drukuj Email
Czwartek, 17 Październik 2019 18:21

DOBRA ATMOSFERA to projekt promujący integrację międzypokoleniową połączoną z aspektem ekologicznym. Dlatego zorganizowaliśmy spotkanie pod hasłem Światło-kolor, prezentując ekologiczne sposoby doświetlania domów. Uczestnicy mogli odkrywać źródła światła, oglądać fragment iluminacji świetlnej na dużym ekranie i wspólnie wykonać szklany lampion. Jednak największe zainteresowanie wywołały zabawy z latarkami- dziadkowie z dziećmi montowali części składowe, opisywali źródło światła i tworzyli ciekawe kształty na suficie. Panowała dobra, rodzinna atmosfera, a aktywnie spędzony czas sprawił uczestnikom ogromną radość i zachęcił do kolejnych działań.

Gimnastyka korekcyjna PDF Drukuj Email
Czwartek, 10 Październik 2019 18:54

Dzieciaki dzielnie uczestniczą w gimnastyce korekcyjnej i starannie wykonują polecenia pani Magdy. Hasłem przewodnim zajęć jest.... POSTAWA KORYGUJĄCA!

Świat emocji PDF Drukuj Email
Czwartek, 10 Październik 2019 18:29

Codziennie przeprowadzamy rozmowy na temat emocji i sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach, w odwołaniu do własnych doświadczeń dzieci. Trudno jest czasami powiedzieć wprost co czujesz, jednak już od najmłodszych lat staramy się rozwijać inteligencję emocjonalną. Często podczas zajęć wykorzystujemy lalkę terapeutyczną i piłki-minki.

Owocowy raj PDF Drukuj Email
Czwartek, 10 Październik 2019 18:14

Dary jesieni są tematem numer jeden w tym tygodniu, czas na owocowy raj. Dzieci samodzielnie wykonały owocowe koreczki i z apetytem konsumowały.

Mniam! Mniam!

Jesienne liście PDF Drukuj Email
Wtorek, 08 Październik 2019 17:26

Jesienna pora zachwyca nas swoim bogactwem i kolorytem. Będąc w ogrodzie przedszkolnym podziwiamy wielobarwność darów jesieni, które przynosimy do kącika przyrody. Zabawy sensoryczne w sali z liściem klonu dostarczyły dzieciom wiele radości. Natomiast odciskanie kształtu liścia na kartce papieru było nowym doświadczeniem. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>