Grupa II
Dary Froebla PDF Drukuj Email
Niedziela, 24 Listopad 2019 22:24

 

Odkrywamy świat z Darami Froebla. Wykorzystujemy elementy Daru 8 i 9 i tworzymy niesamowite rysunki. Rozwijamy sprawność manualną, kreatywność i wyobraźnię dziecięcą.

 

 
 

 

 

 


 

 
Projekt „Dobra Atmosfera" PDF Drukuj Email
Niedziela, 24 Listopad 2019 22:15

 

W ramach projektu "Dobra Atmosfera", Motylki wspólnie z dziadkami uczestniczyły w zajęciach integracyjnych w formie warsztatów. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Od ziarenka do sosenki”. Poprzez prezentację multimedialną uczestnicy dowiedzieli się jak ważną rolę spełniają drzewa w oczyszczaniu naszego powietrza. Nasze trzylatki świetnie pokazały jak rosną rośliny, a także jak należy zachować się w lesie. Na koniec dzieci wraz dziadkami lepiły listki z gliny i ozdabiały nimi ramki na zdjęcia. Dla seniorów zorganizowana była jeszcze gazetka w formie informatora antysmogowego.

 

 
 
 
 
 
 

 


 

 
Pasowanie na Przedszkolaka PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 18 Listopad 2019 21:30

 

 

Dnia 15-go listopada br. odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka dzieci z grupy II „Motylki”. Nasze trzylatki świetnie zaprezentowały swoje umiejętności, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Od teraz dzieci z grupy II są prawdziwymi przedszkolakami.

 

 
 
 
 
 
 
 

 


 

 
TEATR „PROMYK” PDF Drukuj Email
Czwartek, 14 Listopad 2019 22:11

 

 

Dnia 13 listopada obejrzeliśmy przedstawienie pt. : ,,Tajemnice leśnych przyjaciół" w wykonaniu aktorów TEATRU PROMYK. Z zaciekawieniem oglądaliśmy tę  opowieść, która była o prawdziwej przyjaźni.
 
 

 

 


 

 
Akcja „Szkoła do hymnu” PDF Drukuj Email
Środa, 13 Listopad 2019 21:33

 

W piątek 8-go listopada nasze przedszkole włączyło się do ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. O godzinie 11.11 cała społeczność przedszkola odśpiewała cztery zwrotki hymnu państwowego.

 

 

 


 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 9

design:w3a.pl