Grupa II
Zabawy sensoryczne inspirowane świętami PDF Drukuj Email
Wtorek, 17 Grudzień 2019 23:04

 

Magię świąt można poczuć na wiele sposobów. U nas jest to kreatywnie. Pierwszym zadaniem dzieci było ulokowanie pomponów na choince przy pomocy szczypczyków, a drugim było wyklejanie małych bombek z plasteliny. To połączenie świetnej zabawy z pobudzeniem sensorycznym, czyli celowym oddziaływaniem na zmysły. Za jej pomocą dzieci rozwijały małą motorykę, koordynację ręka - oko, utrwalały kolory i przeliczały.

 

 
 


 

 


 

 
Spotkanie świąteczne PDF Drukuj Email
Środa, 11 Grudzień 2019 22:16

 

10-go grudnia odbyło się spotkanie świąteczne, podczas którego dzieci zaśpiewały kolędę „Zielona choineczko” oraz wspólnie z rodzicami wykonały masażyk ciała pt. „Pieczemy świąteczne ciasto”. Następnie wszyscy razem wykonali ozdoby na choinkę i ją udekorowali. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. 

 


 
 
 
 
 

 


 

 
Teatrzyk Kamishibai PDF Drukuj Email
Środa, 11 Grudzień 2019 22:12

 

 „Motylki” wspólnie z „Biedronkami” obejrzały zaprezentowaną przez panią Jadwigę bajkę pod tytułem „Brat i siostra” na motywach baśni braci Grimm.

 

 
 

 

 


 

 
Warsztaty taneczne PDF Drukuj Email
Wtorek, 10 Grudzień 2019 07:48

 

Dnia 09.12.br odbyły się warsztaty taneczne dla dzieci. Zajęcia były przeprowadzone przez  panią choreograf Romę Jakubowską.

 

 
 
 
 

 

 


 

 
Mikołajki PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 09 Grudzień 2019 21:56

 

 

6-go grudnia od samego rana  przedszkolaki czekały na Świętego Mikołaja. Aby umilić sobie to oczekiwanie dzieci rozwiązywały zagadki  i śpiewały piosenki o świętach, czyściły buty oraz wzięły udział w Biegu Mikołajkowy z przeszkodami. Po tych wszystkich atrakcjach dzieci otrzymały  słodkie prezenty od Mikołaja.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 9

design:w3a.pl