Grupa II
Praca plastyczna „Stemplowany obraz jesiennych kwiatów”. PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 02 Listopad 2020 07:00

Praca plastyczna - „Stemplowany obraz  jesiennych  kwiatów”. Cele: Rozmowa na temat kwiatów: (kształtu, koloru, wyglądu, zapachu). Doskonalenie umiejętności: posługiwania się pędzlem, farbą, ziemniaczanymi pieczątkami, rozplanowania przestrzeni, dobrania kolorów. Kształtowanie  poczucia estetyki. Rozwijanie motoryki małej. Zachowanie czystości w czasie pracy i po niej.

 
 
 
 

 


 
Praca plastyczna "Parasol" PDF Drukuj Email
Niedziela, 01 Listopad 2020 21:06

Praca plastyczna - „Parasol ”. Cele: Rozmowa na temat pogody jesienią, odpowiedniego doboru ubrania w zależności od warunków zewnętrznych. Ułożenie  i przyklejenie w konturze elementów parasola. Dbanie o estetykę pracy. Nauka prowadzenia linii pionowych, przerywanych oznaczających deszcz.

 
 

 

 

 

 
Praca plastyczna "Kasztanowe głowy na liściu” PDF Drukuj Email
Niedziela, 01 Listopad 2020 20:54

Praca plastyczna z materiału przyrodniczego pt: „Kasztanowe głowy na liściu”. Cele: Doskonalenie motoryki małej. Tworzenie elementów twarzy z plasteliny i naklejanie ich na kasztany w odpowiednich miejscach, żeby zachować proporcje.

 
 


 

 

 
Praca plastyczna "Jesienny las" PDF Drukuj Email
Niedziela, 01 Listopad 2020 20:02

"Jesienny las" - malowanie sensoryczne farbami plakatowymi.

Cele: Utrwalenie wiedzy  o zmianach zachodzących w przyrodzie jesienną porą. Wykonywanie palcami pni i konarów drzew za pomocą  linii prowadzonych palcem od dołu do góry. Tworzenie kolorowych liści poprzez stemplowanie kolorowych kropek palcem wskazującym. Wymienianie nazw kolorów. 

 
 
 

 


Dostaliśmy prezent od firmy Robyg. Wraz z filtrem firma Robyg przesłała naszej grupie "Motylków" drzewko jabłoni. Dzieci nazwały je Zosia i posadziły w ogródku naszego przedszkola. Teraz będą się nim opiekowały i patrzyły, jak zmienia się i rośnie.

 

 
 
 
 


 

 

 

 
Praca plastyczna "Motyle" PDF Drukuj Email
Czwartek, 29 Październik 2020 10:04

 
 
 
 
 
 
 

 
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 4

design:w3a.pl