Grupa II
Pożegnanie sześciolatków. PDF Drukuj Email
Środa, 19 Czerwiec 2019 17:01

Zorganizowaliśmy pożegnanie sześciolatków, ponieważ po wakacjach już idą do szkoły. Młodsze dzieci zaprezentowały program artystyczny, a starszacy z łezką w oku śpiewali sentymentalną piosenkę. Potem wspólnie tańczyliśmy, tworząc wielką przedszkolną rodzinę. Jak ten czas szybko płynie! Życzymy wszystkim wspaniałych wakacyjnych przygód, a sześciolatom sukcesów na nowej drodze życia!

 
 
 
 

 


 
Bezpieczny przedszkolak PDF Drukuj Email
Środa, 12 Czerwiec 2019 18:50

Bezpieczeństwo w przedszkolu jest tematem numer jeden każdego dnia. Codziennie staramy się przekazywać dzieciom, jak ważne jest organizowanie bezpiecznych zabaw w sali, czy w ogrodzie przedszkolnym. Natomiast zaproszeni policjanci, przekazali maluchom podstawowe zasady ruchu drogowego. Dziękujemy tacie Piotra.

 
 
 

 

 
Spotkanie z pisarką PDF Drukuj Email
Wtorek, 11 Czerwiec 2019 18:19

Dzieci uwielbiają bajkowe opowieści, dlatego zorganizowaliśmy spotkanie autorskie z Aleksandrą Stuską – Musiał. Pisarka zaprezentowała maluszkom książkę pt. „Kto zgubił kapelusz?”, mówiącą o uczuciu empatii i poszukiwaniu przyjaciela.

 

 
 
 

 

 
Dbam o zdrowie PDF Drukuj Email
Piątek, 07 Czerwiec 2019 18:43

W przedszkolu codziennie dbamy o zdrowie i uświadamiamy dzieciom, jak ważne są czynności higieniczne. Tym razem dzieci spotkały się z lekarką, która przeprowadziła pogadankę o tematyce prozdrowotnej. Dziękujemy mamie Brunona.

 

 
 
 
 

 

 
Inscenizacja teatralna PDF Drukuj Email
Piątek, 07 Czerwiec 2019 18:07

Biedronki zaprosiły nas do siebie i zaprezentowały inscenizację teatralną na podstawie wiersza Jana Brzechwy RZEPKA. Przedstawienie było bardzo zabawne, a mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

 
 


 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 13

design:w3a.pl