Grupa I
#RazemNaŚwięta PDF Drukuj Email
Wtorek, 22 Grudzień 2020 22:25
W ramach ogólnopolskiej akcji „RAZEM NA ŚWIĘTA!” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, do której przystąpiło nasze przedszkole, wspólnie z dziećmi podjęliśmy się wykonania świątecznych kartek z życzeniami.
Kartki trafiły do Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Koninie.
Celem inicjatywy było zachęcenie dzieci do niesienia pomocy i wsparcia oraz sprawiania radości w okresie świątecznym. 
 
 
 
 

 
 
Świąteczny obiad PDF Drukuj Email
Piątek, 18 Grudzień 2020 21:38

Kolejnym ważnym wydarzeniem dzisiaj był świąteczny obiad. Odświętny wystrój — nie tylko stolików, ale i dzieci sprzyjał świątecznemu nastrojowi. Przedszkolaki otrzymały opłatek, a Panie złożyły dzieciom najpiękniejsze życzenia, płynące prosto z serca, po czym wszyscy zasiedliśmy do świątecznego obiadu. Skosztowaliśmy m.in. czerwony barszcz oraz rybkę. Zapomnielibyśmy dodać, że dzisiaj również jedliśmy przepyszne pierniczki, które zajadaliśmy z ogromnym apetytem. To był naprawdę wyjątkowy dzień. 

 
 
 
 
 
 
 


 
Odwiedziny Gwiazdora PDF Drukuj Email
Piątek, 18 Grudzień 2020 20:10

Wyjątkowy nastrój świąteczny był dzisiaj widoczny już po przekroczeniu progu przedszkola. Mikołaj przywitał wszystkie Biedroneczki tuż przy samym wejściu, a nawet razem z nimi troszkę się poruszał w rytmie świątecznych utworów. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Najważniejszym i długo wyczekiwanym momentem były odwiedziny Gwiazdora, który pod salą zostawił oczywiście worek pełen wspaniałych prezentów. W to piątkowe przedpołudnie na wszystkich dziecięcych twarzach gościł uśmiech oraz radość. Wszystkie Biedroneczki dziękują za spotkanie i wyjątkowe prezenty, takie o jakich od dawna marzyły.

 
 
 
 

 
Świąteczna choinka - praca plastyczna PDF Drukuj Email
Środa, 16 Grudzień 2020 17:49
Święta już coraz bliżej... Wszystkie Biedroneczki dobrze wiedzą, że nie ma Świąt Bożego Narodzenia bez choinki! Dlatego wykonały pracę plastyczną pod tytułem "Świąteczna choinka". Malowały drzewko zieloną farbą, ozdabiały je kolorowymi kółkami - bombkami, których wielkość, kolor i rozmieszczenie same wybierały. Oj, nie były to szybkie i łatwe decyzje. Nie, nie... Dzieci długo i cierpliwie pracowały, dlatego możemy teraz podziwiać ich twórczy wysiłek na zdjęciach. 
 
 
 
 
 
 
Bieg Mikołajkowy PDF Drukuj Email
Sobota, 12 Grudzień 2020 20:34
W środę 09.12.2020 r. wzięliśmy udział w corocznym Biegu Mikołajkowym. Oczywiście niezbędną częścią garderoby była w tym dniu czapka Św. Mikołaja, na głowie każdego uczestnika.

Przed rozpoczęciem biegu i pokonywaniem toru przeszkód przygotowanego przez p. Małgosię na naszym boisku, nie mogło zabraknąć rozgrzewki.

„Biedronki” doskonale radziły sobie na trasie biegu z przeszkodami. Na zakończenie zabawy poszukiwały ukrytych na placu zabaw 3 mikołajowych czapek. Udało się je rzecz jasna wszystkie odnaleźć. Sprytne i bystre maluszki bardzo dobrze poradziły sobie także z tym zadaniem. Bardzo dziękujemy p. Małgosi za fajną zabawę! Wszyscy „biegacze” otrzymali też pamiątkowe medale.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 6

design:w3a.pl