Grupa I
Bieg Przedszkolaka PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 30 Wrzesień 2019 22:55
 
 W środę 25.09.2019r. wzięliśmy udział w Biegu Przedszkolaka. Przed biegiem była konieczna rozgrzewka. Każdy z przedszkolaków dzielnie się spisał pokonując całą trasę. Każdy dziś był zwycięzcą. Po biegu mogliśmy chwilkę odpocząć na karuzeli. 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Bańki mydlane PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 30 Wrzesień 2019 22:33

Przedszkolaki powinny ćwiczyć oddech, a nie ma lepszej zabawy niż robienie baniek mydlanych. Bez wątpienia zabawa z bańkami mydlanymi jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu w ogródku przedszkolnym. Podczas zabawy z innymi dziećmi jest jeszcze weselej, a szczery uśmiech pociechy jest dla nas bezcennym widokiem.
 
 
 
 
 


 
 
"Świat Przedszkolaka" PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 30 Wrzesień 2019 22:29

W ramach naszego święta 23.09.2019 podczas występów artystycznych pod hasłem: „Świat przedszkolaka” mieliśmy pierwszy publiczny występ na którym zaprezentowaliśmy wiersz pt. „Biedronka”.

 


 
 
Tydzień Przedszkolaka PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 30 Wrzesień 2019 20:27

Tydzień Przedszkolaka

 

20.09.2019r. w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, mieliśmy integracyjne spotkanie z drugą grupą maluszków - Motylkami wspólnie obejrzały zaprezentowaną przez panią Jadwigę bajkę pt.: „Wilk i siedem koźlątek”. Każdy z zaciekawieniem słuchał tekstu i śledził losy głównych bohaterów. 

 
 
 
 
 


 
 
Pierwsze urodzinki w grupie. PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 30 Wrzesień 2019 00:05

Swoje trzecie urodziny obchodził Aleksander, Hania i Franciszek. Były to pierwsze urodziny zorganizowane w grupie biedronek. Dzieci złożyły życzenia oraz zaśpiewały piosenkę urodzinową         „Sto lat”, która jeszcze bardziej zintegrowała grupę. Mama Aleksandra przeprowadziła krótką animację muzyczną oraz przyniosła dla każdego dziecka balonowe pieski. Hania i Franciszek przygotowali dzieciom zdrowy poczęstunek w postaci owoców. Urodzinki przebiegały w radosnej atmosferze.

 
 
 
 
  
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 4

design:w3a.pl