MAŁY CZYTELNIK PDF Drukuj Email
Czwartek, 05 Listopad 2020 16:05

W naszej sali znajduje się kącik czytelniczy, w którym dzieci bardzo chętnie spędzają czas. To miejsce, w którym można wyciszyć się, opowiedzieć ciekawą historię i nawiązać dobre relacje z dziećmi. Jednocześnie można wzbogacać swoją wiedzę i rozbudzać własne zainteresowania oraz rozwijać mowę ojczystą.
Codzienne czytanie opowiadań w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom, niewątpliwie rozbudza dziecięcą wyobraźnię i uczy właściwych postaw. To książka pozwala odkryć nieznany świat, wędrować z  bajkowymi bohaterami i wcielać się w ciekawe role.
  Korzystając z okazji zapraszam wszystkich do KSIĘGARNI ,, Z BAJKI ", gdzie każdy czytelnik znajdzie dla siebie ciekawą książkę. To klimatyczne miejsce, które przeniesie Was do zaczarowanego świata i pozwoli oderwać się od codzienności. Polecam również wykład pani Krystyny A. Z DZIECKIEM W ŚWIAT WARTOŚCI.

 

 
 


 

 

design:w3a.pl