"Wspomnień czar" PDF Drukuj Email
Niedziela, 04 Październik 2020 15:02

01 października 2020r. „Motylki’’ miały okazję popatrzeć  na  zdjęcia upamiętniające 30 września 2020r. „Dzień Chłopaka”. Przy tej okazji  żegnały odchodzącą do innego przedszkola Julkę. Chłopcy i  Julia przyjęli życzenia oraz upominki: kolorowe piłki sensoryczne  i nadmuchane balony. Dzieci bawiły się  wspaniale.

 
 

"Szukamy darów jesieni."

W październikowy piękny dzień „Motylki” spacerowały wokół przedszkola, żeby zobaczyć „Pomnik przyrody- aleję kasztanowców”. Obserwowały zmiany jakie o tej porze roku zachodzą w przyrodzie. Zbierały dary jesieni żeby przynieść je do przedszkola i umieścić w kąciku przyrody. Nasze  dzieci już wiedzą, dlaczego i jak trzeba dbać o stare drzewa.

 

 
 

 

 

 

 

 

design:w3a.pl