DZIEŃ KOBIET PDF Drukuj Email
Sobota, 07 Marzec 2020 14:19

 

 

"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.”


I pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości.

Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
Każdego dnia dobry uczynek -
To jest od chłopców upominek"

                        Zbigniew Jeżyna


8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu chłopcy w naszej grupie złożyli życzenia dziewczynkom. Nie obyło się bez drobnych upominków. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez cały dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni. Wszystkim Kobietom małym i dużym składamy serdeczne życzenia.

 

 
 

 

 

design:w3a.pl