SERCE DLA HOSPICJUM PDF Drukuj Email
Niedziela, 19 Styczeń 2020 11:52

Nasze przedszkole wzięło udział w akcji SERCE DLA HOSPICJUM polegającej na wielkim, ogólnopolskim składaniu serduszek z papieru.

Małopolskie Hospicjum dla dzieci codziennie wkłada mnóstwo serca w pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom i ich bliskim – polega ona na opiece medycznej, pielęgniarskiej, wsparciu psychologicznym i rehabilitacji. 14 lutego w Krakowie, a dokładnie w dzielnicy Nowa Huta, gdzie bije serce Małopolskiego Hospicjum serduszka z ulotkami Hospicjum będą rozdawane przechodniom, by stworzyć SERDECZNY ŁAŃCUCH i trafić do jak największej liczby odbiorców.

Jak mówią przedstawiciele owego Hospicjum o akcji:
„Serduszka mają być takim naszym listem, wysłanym w Małopolskę, a może nawet w Polskę – CHCEMY DOTRZEĆ DO WSZYSTKICH, KTÓRZY MOGĄ POTRZEBOWAĆ NASZEJ POMOCY… a być może nie wiedzą, że mogą na nią liczyć… albo po prostu, nie wiedzą o naszym istnieniu. Chcemy dotrzeć także do osób, które mogłyby – i chciałyby – wesprzeć naszą działalność. Potrzebujemy pomocy, żeby móc pomagać – już mamy bardzo duże możliwości, a chcemy zrobić jeszcze więcej”.

 

 
 

 

 

design:w3a.pl